Ενημέρωση γονέων-Βαθμολογία Β’ Τριμήνου

Τρίτη, 14  Μαρτίου   2017

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι:

Την Παρασκευή,  17 Μαρτίου 2017, θα γίνει ενημέρωση γονέων για τις Α΄ και Β΄τάξεις και  θα δοθεί βαθμολογία β΄τριμήνου για τις τάξεις  Γ,΄Δ΄, Ε και Στ΄ στις 13:15, μετά το τέλος του διδακτικού ωραρίου.

Το ολοήμερο πρόγραμμα θα λειτουργήσει κανονικά.

Οι μαθητές του Ολοήμερου προγράμματος, μετά το φαγητό, θα απασχοληθούν  στην αίθουσα εκδηλώσεων.

Σε περίπτωση που κάποιος μαθητής του Ολοημέρου αποχωρήσει πιο νωρίς, θα πρέπει να  γίνει οπωσδήποτε συνεννόηση με την υπεύθυνη  εκπαιδευτικό, κ. Βάσω Δεσποτοπούλου.

Οι μαθητές που δεν παρακολουθούν το ολοήμερο πρόγραμμα, πρέπει να βρίσκονται μαζί με τους γονείς τους και να μην περιφέρονται στους διαδρόμους, ώστε να μην εμποδίζεται η λειτουργία του σχολείου.

Ο  Σύλλογος Διδασκόντων                          Η Διευθύντρια