Συγκέντρωση γονέων-κηδεμόνων

Ταχ. Κώδικας:   16233
Πληροφορίες : Αραβανή Αικατερίνη
Τηλ. & Fax:        210 7665040
 e-mail: mail@9dim-vyron.att.sch.gr                               Βύρωνας, 2 Οκτωβρίου 2017

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε την Τετάρτη, 4 Οκτωβρίου 2017, στις 6 το απόγευμα, να πάρετε μέρος στη συγκέντρωση γονέων-κηδεμόνων όλων των τάξεων του σχολείου μας.

Αρχικά θα γίνει συγκέντρωση όλων των γονέων?κηδεμόνων,στην αίθουσα εκδηλώσεων όπου θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση από τη διευθύντρια, σχετικά με τον κανονισμό λειτουργίας του σχολείου και στη συνέχεια, θα έχετε την ευκαιρία να έρθετε σε επαφή με τον κάθε εκπαιδευτικό ξεχωριστά στις αντίστοιχες αίθουσες διδασκαλίας, όπου θα γίνει ομαδική ενημέρωση γονέων για τον τρόπο εργασίας κάθε τμήματος.

Πιστεύουμε ότι η συνεργασία σχολείου-οικογένειας, παίζει σημαντικό ρόλο για την ομαλή προσαρμογή και την πρόοδο των παιδιών μας και θεωρούμε την παρουσία σας απαραίτητη.

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ                                                      Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Αικατερίνη Αραβανή